Algab SPIN-programmi uus hooaeg!

Viieteistkümnenda augustiga algaval nädalal alustavad teineteise järel taas tööd kõik SPIN-programmi Põhja-Tallinna ja Lasnamäe linnaosades tegutsevad grupid (NB! Ainsa erandina alustab pisut hiljem, 6. septembril Kuristiku tüdrukutegrupp). Uuel hooajal jätkatakse juba sisse töötanud vormis: kahel korral nädalas keskendutakse jalgpallitrennidele ning korra mõnele jalgpallis, aga ka elus laiemalt edasi aitavale teemale või oskusele. Oodata on taas rohkelt huvitavaid tegevusi, tuntud jalgpallureid ja teisi põnevaid külalisi.

Liituma on oodatud nii seni osalenud kui uued noored vanuses 10-16! Eelnev jalgpallioskus pole oluline ning programm on tasuta.

Juba 2. septembril toimub SPIN-programmi avaüritus ka Ida-Virumaal Kohtla-Järve linnas, pärast mida alustavad seal kolm gruppi. Täpsem info eesootava kohta õige pea.

Programmi sessioonide toimumisajad on alati uuendatud kujul leitavad SIIT. Kõigi täpsustavate küsimuste korral palume pöörduda programmi läbiviijate poole, kelle kontaktid on leitavad SIIT.