MTÜ SPIN

Telliskivi 60a, A3, (3. korrus)
10412 Tallinn
reg nr 80376713

Keit Fomotškin
tegevjuht
+372 53 060 112
keit@heategu.ee

Andrei Liimets
kommunikatsiooni- ja arendusjuht
+372 5 666 51 42
andrei@heategu.ee

Snezana Stoljarova
eluoskuste suuna juht
snezana@heategu.ee

Juliana Habrenkova
Ida-Virumaa koordinaator
juliana@heategu.ee

Toetamine

Olemasolevate vahenditega suudab MTÜ SPIN viia Tallinnas ja Kohtla-Järvel viia ellu 12 grupi tegevust, mille kaudu saab SPIN-programmist osa 200 noort. Programmi vajab aga ainuüksi Tallinna linnas ja Kohtla-Järvel veel vähemalt 1500 noort. Lisaks on mitmel omavalitsusel nii Ida-Virumaal kui Harjumaal huvi SPIN-programmi vastu. Aita meil viia programm rohkemate noorteni ja anname üheskoos neile võimaluse paremaks tulevikuks.

Kuidas meid toetada?

- Kui Sul on soov toetada SPIN-programmi elluviimist Eestis, tee ülekanne MTÜ SPINi arveldusarvele EE067700771001443610 LHV Pangas. Märksõnaks kirjuta annetus või toetus.
- Kui Sul on soov panustada oma aja või teadmistega, ootame Sind kandideerima SPIN-programmi vabatahtlikuks. Anna sellest teada aadressil keit@heategu.ee.

MTÜ SPIN kuulub alates 01.07.2015 tulumaksusoodustustega ühenduste nimekirja.

Programmist

SPIN on spordil põhinev arenguprogramm noortele, mis aitab vähendada riskikäitumist jalgpalli ning eluks vajalikke sotsiaalseid oskusi arendavate tegevuste kaudu. SPIN põhineb Suurbritannias juba 10 aastat edukalt toimiva programmi Kickz mudelil.

Programmi läbiviijateks Tallinnas on professionaalsed ja spetsiaalse täiendõppe saanud tipptreenerid Premium liigas mängivatest klubidest FC Flora ja FC Levadia, kellele on toeks sotsiaaltöö/noorsootöö hariduse/kogemusega abitreenerid. Kohtla-Järvel on programmi treenerid Jalgpalliklubist Järve.

Programmi sihtrühm Tallinnas on Põhja-Tallinna ja Lasnamäe linnaosas elavad ja/või koolis käivad riskioludes elavad ja vähekindlustatud poisid ja tüdrukud vanuses 10-16 eluaastat. Kohtla-Järvel on oodatud poisid ja tüdrukud vanuses 10-13 elusaastat.

Programmis osalev noor saab võimaluse võtta osa kolm korda nädalas toimuvatest sessioonidest, mis jagunevad:

I & II jalgpallisessioon

III vaba sessioon (sotsiaalseid oskusi arendavad töötoad, mõni muu spordi- või huvitegevus, mis noortele meeldib, kohtumised tuntud sportlastega jpm).

Programmi visioon: SPIN-programmis osalevatest noortest saavad aktiivsed, avatud ja hoolivad kogukonna liikmed.

Programmi missioon: loome noortele toetava, turvalise ja motiveeriva keskkonna, kus anname läbi spordi edasi positiivseid väärtusi ning erinevaid eluks vajalikke oskusi meeskonnatööst konfliktide lahendamise ja eesmärkide seadmiseni.

SPIN-programmi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

Loe lähemalt Siseministeeriumi veebilehelt.