MTÜ SPIN

Telliskivi 60a, A3, (3. korrus)
10412 Tallinn
reg nr 80376713

Keit Fomotškin
tegevjuht
+372 53 060 112
[email protected]

Andrei Liimets
kommunikatsiooni- ja arendusjuht
+372 5 666 51 42
[email protected]

Snezana Stoljarova
eluoskuste suuna juht
[email protected]

Juliana Zimina

Ida-Virumaa koordinaator

[email protected]

+372 5650 5791Toetamine
Olemasolevate vahenditega suudab MTÜ SPIN viia Tallinnas, Kohtla-Järvel ja Narvas viia ellu 14 grupi tegevust, mille kaudu saab SPIN-programmist osa ligi 250 noort. Samaaegselt on mitmel omavalitsusel üle Eesti huvi SPIN-programmi vastu. Aita meil viia programm rohkemate noorteni ja anname üheskoos neile võimaluse paremaks tulevikuks.Kuidas meid toetada?  • Kui Sul on soov toetada SPIN-programmi elluviimist Eestis, tee ülekanne MTÜ SPINi arveldusarvele EE067700771001443610 LHV Pangas. Märksõnaks kirjuta annetus või toetus.

  • Kui Sul on soov panustada oma aja või teadmistega, ootame Sind kandideerima SPIN-programmi vabatahtlikuks. Anna sellest teada aadressil [email protected].


MTÜ SPIN kuulub alates 01.07.2015 tulumaksusoodustustega ühenduste nimekirja.
        </p>
	</div>
</div>

Programmist

SPIN on spordil põhinev arenguprogramm noortele, mis aitab vähendada riskikäitumist jalgpalli ning eluks vajalikke sotsiaalseid ja enesejuhtimise oskusi arendavate tegevuste kaudu. SPIN põhineb Suurbritannias juba 12 aastat edukalt toimiva programmi Kickz mudelil.

Programmi läbiviijateks On professionaalsed ja spetsiaalse täiendõppe saanud tipptreenerid valdavalt Premium liigas mängivatest klubidest FC Flora, FC Levadia, Narva Trans, JK Järve, kellele on toeks sotsiaaltöö/noorsootöö hariduse/kogemusega abitreenerid.

Programmi sihtrühm Tallinnas on Põhja-Tallinna ja Lasnamäe linnaosas elavad ja/või koolis käivad riskioludes elavad ja vähekindlustatud poisid ja tüdrukud vanuses 10-18 eluaastat. Kohtla-Järvel ja Narvas on oodatud poisid ja tüdrukud vanuses 10-13 elusaastat.

Programmis osalev noor saab võimaluse võtta osa kolm korda nädalas toimuvatest sessioonidest, mis jagunevad:

I & II jalgpallisessioon

III vaba sessioon (sotsiaalseid oskusi arendavad töötoad, mõni muu spordi- või huvitegevus, mis noortele meeldib, kohtumised tuntud sportlastega jpm).

Programmi visioon: SPIN-programmis osalevatest noortest saavad aktiivsed, avatud ja hoolivad kogukonna liikmed.

Programmi missioon: loome noortele toetava, turvalise ja motiveeriva keskkonna, kus anname läbi spordi edasi positiivseid väärtusi ning erinevaid eluks vajalikke oskusi meeskonnatööst konfliktide lahendamise ja eesmärkide seadmiseni.

SPIN-programmi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi, Siseministeeriumi ja Briti Nõukogu vahenditest.

Loe lähemalt Siseministeeriumi veebilehelt.