SPIN pälvis Tallinna linna tunnustuse

Tallinna noorsootöö tunnustusauhindade konkursil "Suured teod“ kuulutati Tallinna noortele suunatud algatuste kategoorias võitjaks SPIN-programm.

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul aitab tunnustuskonkurss esile tõsta aktiivseid ja tublisid noori ning olulisi ettevõtmisi Tallinna noorsootöös. "Konkurss oli tihe ja paljudes neis suurtes tegudes pöörati tänavu tähelepanu noorte jaoks väga olulistele teemadele – nii käsitleti vaimse tervise teemasid, vabatahtliku töö tähtsust ning ka vajadust noorte ettevõtlikkuspädevuse tõstmiseks, sest ainult nii saab pakkuda võimalusi noorte potentsiaali parimaks avaldumiseks. Just sellised teod rikastavadki Tallinna noorsootööd," tutvustas abilinnapea selle aasta konkursi tulemusi.

Kategoorias "Suured teod Tallinna noortele“ tunnistati auhinnavääriliseks arenguprogramm SPIN, mis annab noortele positiivse väljundi spordi ja jalgpalli kaudu. Osalemine SPIN-programmis aitab kujundada noorte väärtushinnangud, annab võimaluse kogeda positiivseid emotsioone ja tunda tugevat kuuluvustunnet, vähendades ühtlasi riskikäitumist ja agressiivsust. SPIN-programm on hea näide sellest, kuidas pikaajaline ja hästi läbi mõeldud töö noortega loob positiivseid tulemusi.

Tallinn tunnustas silmapaistvaid noorsootöötajaid, organisatsioone ja noorte projekte juba 13. aastat.

Pikemalt loe siit.