SPIN-programm laieneb Kohtla-Järvele ja otsib abitreenereid

alt

Tänaseks on SPIN-programmis osalenud enam kui 400 noort, kes on saanud SPINist nii rohkelt jalgpallioskusi kui muid eluks vajalikke teadmisi. Et SPINist osasaajate hulk vaid tallinlastega ei piirduks, stardib SPIN 2016. aasta septembrist ka Kohtla-Järvel.

Jagame infot gruppide kohta juba õige pea, praegu aga anname teada, et seoses laienemisega otsime SPINi ägedasse tiimi tugispetsialisti/abitreenerit. Järgneb täpsem info:

SPIN, spordil põhinev arenguprogramm ebaturvalistest oludest pärit noortele, alustab septembrist 2016 Kohtla-Järvel ning otsib tiimi osaliste arengu toetamise eest vastutavat tugispetsialisti/abitreenerit. Jalgpallioskus pole oluline, küll aga eeldame noorsootöötaja, psühholoogi või pedagoogilist haridust ja vähemalt kaheaastast töökogemust noortega. Samuti sõbralikku suhtumist, head suhtlusoskust, vene keele oskust kõrgtasemel ning eesti keelt vähemalt B2 tasemel.

Tugispetsialisti peamisteks ülesanneteks programmis on erinevate elusoskusi arendavate sessioonide läbiviimine etteantud materjalide põhjal ja treeningute toetamine professionaalse jalgpallitreeneri kõrval. SPIN-programmi kohta loe lähemalt www.spinprogramm.ee. Kui soovid olla osa ägedas algatuses, panustada kogukonda ning toetada noorte arengut saades selle eest samal ajal konkurentsivõimelist tasu, võta 7. maiks ühendust [email protected].