Tule tutvu SPIN-programmiga Paides arvamusfestivalil

Sel nädalavahetusel, 11.-12. augustil toimub Paides juba viies arvamusfestival. Laupäeva hommikul tutvustab SPIN-programm näidissessiooni ja aruteluga oma tegevust ja juhatab arutelu spordi rolli üle ühiskonnas.

SPIN-programm on aasta vabaühenduseks valitud jalgpallil põhinev arenguprogramm noortele. Arvamusfestivalil mängitakse koos huvilistega läbi üks SPINi eluoskuste sessioon, mille käigus õpitakse sportliku tegevuse kaudu sotsiaalseid oskusi, näiteks meeskonnatööd, liidriks olemist ja üksteise toetamist. Järgneb arutelu spordi rollist ja võimalikest kasutusviisidest ühiskonna turvalisuse ja sidususe suurendamisel.

Arutelu pealkirjaga "Kiiremini, kõrgemale, tugevamini - aga targemalt?" leiab aset noortealal 12. augustil kell 12:00. Pärast näidissessiooni arutlevad nähtu üle spordi, riskiennetuse ja hariduse valdkondades tegelevad eksperdid, aktivistid ning tugevamate kogukondade loomisest huvitatud. Oma hinnangu annavad Karel Voolaid (Eesti Jalgpalli Liit), Jaak Uudmäe (Rocca al Mare Kool), Aleksei Jefimov (Tallinna Spordi- ja Noorsooamet) ja Snezana Stoljarova (SPIN-programm).

Täpsemat infot arutelu kohta vaata siit.