SPIN otsib abilist

SPIN-programm otsib tiimi vabatahtlikku kommunikatsiooniabilist, kes aitaks muuta SPINi tegemisi kõigi programmi sõprade jaoks veelgi silmapaistvamaks ja käegakatsutavamaks.

SPIN on arenguvõimalusi loov, inspiratsiooni pakkuv ja sotsiaalseid oskusi arendav spordil põhinev ennetusprogramm. Programm koosneb jalgpallitreeningutest ja sotsiaalseid oskusi arendavatest sessioonidest poistele ja tüdrukutele vanuses 10-18, toimudes läbi aasta kolm korda nädalas. Programmi läbiviijateks on professionaalsed ja spetsiaalse täiendõppe saanud tipptreenerid Eesti jalgpalliklubidest FC Flora, FC Levadia, Narva Trans ja jalgpalliklubi Järve, kellele on toeks tugispetsialistidest abitreenerid.

Millega abi vajame? Programmi elluviimisel on aastatega järjest olulisemaks muutunud vene keelt emakeelena rääkivate osalejate, lapsevanemate ja koostööpartnerite suunaline kommunikatsioon. Eesmärk on tagada paremini olulise info jõudmine programmist kasusaajatele ja tuua senisest regulaarsemalt välja programmis elluviidavaid tegevusi.

Keda ootame? Hea vene ja eesti keele oskuse, selge eneseväljendusoskuse, avatud meelega proaktiivset inimest. Kasuks tuleb kogemus fotograafiaga.

Mis ülesandeid pakume?

  • Programmi sessioonidest uudismaterjali koostamine.
    Peamine roll on külastada sagedusega umbes kaks korda kuus programmi keskse tiimi poolt välja valitud sessioone, koostada sealnähtust ja -kogetust nii eesti- kui venekeelne lühike uudis programmi veebilehele ning teha kohapeal fotod.
  • Programmi koostööpartneritele kord kuus mineva kuukirja tõlkimine vene keelde. Uudiskirja maht on ca 1-2 A4 teksti.

Vabatahtliku töö periood on september 2017 kuni juuni 2018. Töömaht on umbes 8 tundi kuus.

See on suurepärane võimalus näha vahetult Eesti mõistes ainulaadse ja mõjusa spordil põhineva noorte arenguprogrammi toimimist, panustada noorte arengusse ja saada väärt kommunikatsioonikogemus.

Lisainfo:
Keit Fomotškin
+372 5306 0112
[email protected]