Trennide ajad

Trennide ajad Tallinnas, Kohtla-Järvel, Narvas, Tartus ja Rakveres


TALLINN (alustame uut hooaega 13. augustil 2018 algaval nädalal)


PÕHJA-TALLINN

poisid vanuses 10-13

FC Sparta
Tallinna Kunstigümnaasiumi väliväljak (Kopli 102A)
treenerid Ilja Jarjomenko, Alla Sirotina
E 14:30-16:00
N 16:00-17:30
R 15:00-16:30

FC Kopli Kunnid
Erika 5 (Kopli spordihoone)
treenerid Alo Dupikov, Aleksei Norden
E 16:30-18:00
T 16:00-17:30
N 16:30-18:00

poisid vanuses 14-17

FC Koplandija
Tallinna Kunstigümnaasiumi väliväljak (Kopli 102A)
treenerid Ilja Jarjomenko, Erko Sõrmus
E 16:00-17:30
K 17:30-19:00
R 18:00-19.30

FC Tallinna United
Kopli 92 (Karjamaa Põhikooli väliväljak)
treenerid Ilja Jarjomenko, Jekaterina Paškevitš
T 17:30-19:00
N 17:30-19:00
R 16:30-18:00

LASNAMÄE

poisid vanuses 12-14 

FC Legend
Pae 59 (Lasnamäe Gümnaasiumi väliväljak)
treenerid Teet Pajo, Alesja Svetovidova
E 15:30-17:00
K 15:30-17:00
N 16:00-17:30

FC Mahtra junior
Mahtra 60 (Mahtra Põhikooli väliväljak)
treener Ain Tammus ja Nikita Godovanets
T 15:30-17:00 (Mahtra Põhikool)
N 15:30-17:00 (Mahtra Põhikool)
L 12:30-14:00 Kärberi 9 (Kuristiku Gümnaasium)

poisid vanuses 14-17

FC Mahtra
Mahtra 60 (Mahtra Põhikooli väliväljak)
treener Giacomo Piron ja Jana Frolova
E 15:30-17:00
K 15:30-17:00
R 16:00-17:30

tüdrukud vanuses 10-13

FC Nõgeserebased
Kärberi 9 (Kuristiku Gümnaasiumi väliväljak)
treenerid Ilja Jarjomenko, Laura Karpova
T 15:30-17:00
K 15:30-17:00
L 12:30-14:00


KOHTLA-JÄRVE  (alustame uut hooaega 13. augustil 2018 algaval nädalal)


poisid vanuses 10-13

FC Ahtme
Altserva 6 (Ahtme Gümnaasiumi väliväljak)
treenerid Andrei Dmitrovitš, Ksenia Aleksejeva
E 17.00-18.30
T 17.00-18.30
N 17.00-18.30

Kohtla-Järve Lion
Katse 2 (Järve Gümnaasiumi väliväljak)
treenerid Artjom Golubev ja Sergei Tšaškin
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30
R 16:00-17:30

tüdrukud vanuses 10-13

FC Järvelona
Altserva 6 (Ahtme Gümnaasiumi väliväljak)
treenerid Andrei Dmitrovitš, Tatjana Piksajeva
E 15:30-17:00
K 15:30-17:00
R 15:30-17:00


NARVA  (alustame uut hooaega 13. augustil 2018 algaval nädalal)


poisid vanuses 10-13

Narva tiigrid
Hariduse tänav 22 (Kalevi Fama staadion)
treenerid Viktor Plotnikov, Juliana Zimina
E 15:30-17:00
K 15:30-17:00
R 15:30-17:00

Narva Tactics
Hariduse tänav 22 (Kalevi Fama staadion)
treenerid Bi Sehi Elysee Irie, Irina Gruznova
E 15:30-17:00
K 15:30-17:00
R 15:30-17:00

tüdrukud vanuses 10-13

DTS
Hariduse tänav 22 (Kalevi Fama staadion)
treenerid Maksim Gruznov, Jelena Prõtkova
T 15:30-17:00
N 15:30-17:00
L 10:00-11:30


TARTU  (alustame uut hooaega 6. augustil 2018 algaval nädalal)


poisid ja tüdrukud vanuses 10-13

FC Tartu Lõvid
Annelinna kunstmuruväljak (Annemõisa 6, Tartu)
treenerid Karl Gustav Kärner, Nikolai Tšaškin
T 15:30-17:00
N 15:30-17:00
R 15:30-17:00

poisid ja tüdrukud vanuses 14-16

FC Tartu Buldogid
Mart Reiniku staadion (Riia 25, Tartu)
treenerid Eric Pärn, Maarja Punak
E 15:30-17:00
K 15:30-17:00
R 15:30-17:00


RAKVERE  (alustame uut hooaega 6. augustil 2018 algaval nädalal)


poisid vanuses 10-14

FC Pullid
Rakvere Gümnaasiumi kunstmuruväljak (Vabaduse 1, Rakvere)
treenerid Jaak Proosa, Kady Tiinas
E 15:30-17:00
T 15:30-17:00
N 15:30-17:00