Trennide ajad

Trennide ajad Põlva vallas, Otepääl, Pärnus, Tartus, Tõrvas, Viimsis, Rae vallas, Tallinnas, Kohtla-Järvel ja Narvas

Miks liituda?

PÕLVA VALD

POISID JA TÜDRUKUD 10-13

Ahja spordihoone ja väliväljak (Allika 7, Ahja)
treenerid Asser Jaanimets ja Sandra Kripson
E 15:00-16:30
K 15:30-17:00
N 15:30-17:00

OTEPÄÄ

POISID JA TÜDRUKUD 10-13

treenerid Kervin Kull ja Kaija Tamm
E 15:30-17:00 Pühajärve Põhikooli spordisaal
T 15:30-17:00 Pühajärve Põhikooli spordisaal
N 15:30-17:00 Puka Kooli spordisaal

TARTU

POISID JA TÜDRUKUD 10-12

FC Tartu Lõvid
M. Reiniku staadion (Riia 25a, Tartu)
treenerid Karl Gustav Kärner ja Maarja Punak
E 15:30-17:00 FA Tartu Kalevi jalgpallihall (Roosi 83)
K 15:30-17:00 Tartu Erakool (Tähe 4)
R 15:30-17:00 Tartu Erakool (Tähe 4)

PÄRNU 

POISID JA TÜDRUKUD 9-12

FC Välgunool
A.H. Tammsaare pst 30 (Pärnu Tammsaare Kool)

treenerid Siim-Sten Palm ja Ingrid Meerbach
E 14.45-16.15
T 14.45-16.15
K 14.45-16.15

TÕRVA 

POISID 10-13 

SPIN Tõrva
treenerid Sergei Ivanov ja Maila-Liisa Kais
E 16:00-17:30 Puiestee 1 (Tõrva Gümnaasiumi spordisaal)
K 16:00-17:30 Puiestee 1 (Tõrva Gümnaasiumi spordisaal)
N 16:00-17:30 Puiestee 1 (Tõrva Gümnaasiumi spordisaal)

VIIMSI 

POISID JA TÜDRUKUD 8-10

Viimsi Spike
treenerid Veiko Kampus ja Eret Elen Viidakas
T 15:30-17:00 Viimsi Huvikeskuse saal (Nelgi tee 1) 
N 16:00-17:30 Haabneeme Kooli spordisaal (Randvere tee 18)
R 16:00-17:30 Haabneeme Kooli spordisaal (Randvere tee 18)

POISID JA TÜDRUKUD 11-13

FC Spinnerid
treenerid Urmas Rajaver ja Kärt Hallikas
E 15:30-17:00 Viimsi staadion (Randvere tee 8)
T 16:00-17:30 Haabneeme Kooli spordisaal (Randvere tee 18)
N 16:00-17:30 Haabneeme Kooli spordisaal (Randvere tee 18)

RAE 

POISID JA TÜDRUKUD 10-13

Rae Välgud
Laste 3 (Jüri spordihoone)
treenerid Mario Pruul ja Vivian Poolak
T 16:00-17:30
K 16:00-17:30
R 15:00-16:30

TALLINN (Nõmme, Haabersti, Mustamäe, Põhja-Tallinn, Lasnamäe)


NÕMME 


POISID JA TÜDRUKUD 9-12 

FC Nõmme Hundid 
Valdeku 13 (Valdeku Spordihoone)
treenerid Veiko Kampus ja Aleksei Norden
E 15:00-16:30
K 15:30-17.00
R 15:00-16:30


HAABERSTI


POISID JA TÜDRUKUD 10-13

FC Mars
Haabersti Vene Gümnaasium (Õismäe tee 132)
treenerid Eneli Kutter ja Jelena Murzak
E 16:30-18:00 väliväljak
K 15:30-17:00 spordisaal
N 16:30-18:00 spordisaal


MUSTAMÄE 


POISID JA TÜDRUKUD 11-14

FC Mercurio
treenerid Ljubov Maksimova ja Kerli Kaupmees
E 16:00-17:30 Tallinna 32. Keskkooli väliväljak (Kiili 10)
T 16:00-17:30 Tallinna 32. Keskkooli väliväljak (Kiili 10)
N 16:30-18:00 Haabersti Vene Gümnaasiumi spordisaal (Õismäe tee 132)


PÕHJA-TALLINN


POISID 10-12

FC Sparta ja FC Kopli Kunnid
treenerid Ilja Jarjomenko ja Alla Sirotina
E 15:00-16:30 spordisaal (Sõle 40)
N 16:00-17:30 Karjamaa Põhikooli väliväljak/spordisaal (Karjamaa 1)
R 15:00-16:30 spordisaal (Sõle 40)

POISID 13-15

Genacio Golacio 
Karjamaa Põhikooli väliväljak (Karjamaa 1)
treenerid Ilja Jarjomenko ja Jekaterina Paškevitš
T 17:30-19:00
N 17:30-19:00
R 16:30-18:00

POISID 16-18

FC Koplandija
treenerid Ilja Jarjomenko ja Erko Sõrmus
E 16:30-18:00 spordisaal (Sõle 40)
K 17:30-19:00 Ehte Humanitaargümnaasium (Ehte 9)
R 18:00-19:30 Ehte Humanitaargümnaasium (Ehte 9)


LASNAMÄE


POISID 10-11

FC Mahtra junior 
treenerid Ain Tammus ja Nikita Godovanets
T 15:30-17:00 (Mahtra Põhikooli väliväljak)
N 15:30-17:00 (Mahtra Põhikooli väliväljak)
L 12:30-14:00 Kärberi 9 (Kuristiku Gümnaasium)

POISID 12-14 

FC Legend 
Lasnamäe Gümnaasiumi väliväljak (Pae 59)
treenerid Teet Pajo ja Alesja Svetovidova
E 16:30-17:00
T 16:00-17:30
N 16:00-17:30

FC Mahtra
Mahtra Põhikooli väliväljak (Mahtra 60)
treenerid Vladimir Batanov ja Jana Frolova
E 15:30-17:00
K 15:30-17:00
R 15:30-17:00

TÜDRUKUD 11-14

FC Rebased 
Kuristiku Gümnaasium (Kärberi 9)
treenerid Ilja Jarjomenko ja Alesja Korneva
T 15:30-17:00
K 15:30-17:00
L 12:30-14:00

KOHTLA-JÄRVE 

POISID 12-15

Black Squad
treenerid Andrei Dmitrovitš ja Ksenia Aleksejeva
E 15:30-17:00 Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli spordisaal (Puru tee 38, Kohtla-Järve)
T 15:00-16:30 Ahtme Spordihall (Maleva 17a, Kohtla-Järve)
N 15:00-16:30 Ahtme Spordihall (Maleva 17a, Kohtla-Järve)

Kohtla-Järve Lion 
Kohtla-Järve Järve Kooli kunstmuruväljak (Katse 2, Kohtla-Järve)
treenerid Artjom Golubev ja Sergei Tšaškin
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30
R 16:00-17:30

TÜDRUKUD 11-14

FC Järvelona
Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli spordisaal (Puru tee 38, Kohtla-Järve)
treenerid Andrei Dmitrovitš ja Tatjana Remmelgas
E 15:30-17:00
K 15:30-17:00
R 15:30-17:00

NARVA

POISID 10-12 

Narva Tactics 
Narva Kalev-Fama Staadion (Hariduse 22)
treenerid Bi Sehi Elysee Irie ja Irina Gruznova
E 15:30-17:00
K 15:30-17:00
R 15:30-17:00

POISID 13-15

Tigers Narva
Narva Kalev-Fama Staadion (Hariduse 22)
treenerid Bi Sehi Elysee Irie ja Juliana Zimina
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 15:30-17:00

TÜDRUKUD 11-14

DTS 
Narva Soldino Gümnaasiumi spordisaal (Tallinna maantee 40, Narva)
treenerid Maksim Gruznov ja Jelena Prõtkova
T 17:00-18:30
N 17:00-18:30
L 10:00-11:30