Kontakt

MTÜ SPIN

Telliskivi 60a, A3, (3. korrus)
10412 Tallinn
reg nr 80376713

TÖÖTAJATE KONTAKTID

Keit Fomotškin
tegevjuht
+372 5306 0112
keit@heategu.ee

Andrei Liimets
kommunikatsiooni- ja arendusjuht
+372 5666 5142
andrei@spinprogramm.ee

Snezana Stoljarova
eluoskuste suuna juht
snezana@spinprogramm.ee

Jelena Kuprina
Tallinna koordinaator
+3725097713
jelena@spinprogramm.ee

Juliana Zimina
Ida-Virumaa koordinaator
juliana.zimina@gmail.com

Rain Näkk
Tartu koordinaator
+372 58628196
rain@spinprogramm.ee

Ingrid Meerbach 
Pärnu koordinaator
+372 5628 7270
ingrid@spinprogramm.ee

Treenerite kontaktide tarbeks pöördu palun meie poole.

KUIDAS MEID TOETADA?

Olemasolevate vahenditega suudab MTÜ SPIN viia Tallinnas, Kohtla-Järvel, Narvas, Tartus, Viimsis ja Keilas viia ellu 22 grupi tegevust, mille kaudu saab SPIN-programmist aktiivselt osa ligi 300 noort. Samaaegselt on mitmel omavalitsusel üle Eesti huvi SPIN-programmi vastu. Aita meil viia programm rohkemate noorteni ja anname üheskoos neile võimaluse paremaks tulevikuks.

  • Kui Sul on soov toetada SPIN-programmi elluviimist Eestis, tee ülekanne MTÜ SPINi arveldusarvele EE067700771001443610 LHV Pangas. Märksõnaks kirjuta annetus või toetus.
  • Kui Sul on soov panustada oma aja või teadmistega, ootame Sind kandideerima SPIN-programmi vabatahtlikuks. Anna sellest teada aadressil keit@heategu.ee.

MTÜ SPIN kuulub alates 01.07.2015 tulumaksusoodustustega ühenduste nimekirja.

PROGRAMMIST

SPIN on spordil põhinev arenguprogramm noortele, mis aitab toetada eluks vajalike sotsiaalsete ja enesejuhtimise oskuste arendamist. SPIN põhineb Suurbritannias 2006. aastast edukalt toimiva programmi Kickz mudelil.

Programmi läbiviijateks On professionaalsed ja spetsiaalse täiendõppe saanud tipptreenerid valdavalt Premium liigas mängivatest klubidest FC Flora, FC Levadia,  FC Nõmme Kalju, Narva Trans, JK Järve, JK Welco, FC Helios ja JK Keila, kellele on toeks sotsiaaltöö/noorsootöö hariduse/kogemusega abitreenerid.

Programmi sihtrühm on riskioludes elavad ja vähekindlustatud poisid ja tüdrukud vanuses 9-18 eluaastat.

Programmi visioon: SPIN-programmis osalevatest noortest saavad aktiivsed, avatud ja hoolivad kogukonna liikmed.

Programmi missioon: loome noortele toetava, turvalise ja motiveeriva keskkonna, kus anname läbi spordi edasi positiivseid väärtusi ning erinevaid eluks vajalikke oskusi meeskonnatööst konfliktide lahendamise ja eesmärkide seadmiseni.

SPIN-programmi rahastavad Euroopa Sotsiaalfond, Siseministeerium, Briti Nõukogu, Heateo Mõjufond, AS Tallinna Vesi, Kohtla-Järve linn, Tartu linn, Viimsi vald, Keila linn ja UEFA Foundation for Children. 

Loe lähemalt Siseministeeriumi veebilehelt.