Kontakt

MTÜ SPIN

Telliskivi 60a, A3, (3. korrus)
10412 Tallinn
reg nr 80376713

TÖÖTAJATE KONTAKTID

Keit Fomotškin
tegevjuht
+372 5306 0112
keit@heategu.ee

Andrei Liimets
kogukonnatöö juht
+372 5666 5142
andrei@spinprogramm.ee

Priit Jõe
arendusjuht (uute piirkondade käivitamine)
+372 5557 9709
priit@spinprogramm.ee

Snezana Stoljarova
eluoskuste suuna juht
snezana@spinprogramm.ee

Ellen Simmul
Põhja-Eesti mentor
+372 5294 272
ellen@spinprogramm.ee

Sabina Kornejeva
Ida-Virumaa mentor
sabina.kornejeva@gmail.com

Viktoria Lepp
Lõuna-Eesti mentor
viktoria@spinprogramm.ee

Jekaterina Paškevitš
Tallinna koordinaator
+372 5836 5026
jekaterina@spinprogramm.ee

Juliana Zimina
Ida-Virumaa koordinaator
juliana.zimina@gmail.com

Rain Näkk
Tartu koordinaator
+372 5862 8196
rain@spinprogramm.ee

Ingrid Meerbach 
Pärnu koordinaator
+372 5628 7270
ingrid@spinprogramm.ee

Treenerite kontaktide tarbeks pöördu palun meie poole.

KUIDAS MEID TOETADA?

Olemasolevate vahenditega suudab MTÜ SPIN viia Tallinnas, Kohtla-Järvel, Narvas, Tartus, Viimsis, Pärnus, Rae vallas, Tõrva vallas, Otepää vallas ja Põlva vallas viia ellu 24 grupi tegevust, mille kaudu saab SPIN-programmist aktiivselt osa ligi 400 noort. Samaaegselt on mitmel omavalitsusel üle Eesti huvi SPIN-programmi vastu. Aita meil viia programm rohkemate noorteni ja anname üheskoos neile võimaluse paremaks tulevikuks.

  • Kui Sul on soov toetada SPIN-programmi elluviimist Eestis, tee ülekanne MTÜ SPINi arveldusarvele EE067700771001443610 LHV Pangas. Märksõnaks kirjuta annetus või toetus.
  • Kui Sul on soov panustada oma aja või teadmistega, ootame Sind kandideerima SPIN-programmi vabatahtlikuks. Anna sellest teada aadressil keit@heategu.ee.

MTÜ SPIN kuulub alates 01.07.2015 tulumaksusoodustustega ühenduste nimekirja.

PROGRAMMIST

SPIN on spordil põhinev arenguprogramm noortele, mis aitab toetada eluks vajalike sotsiaalsete ja enesejuhtimise oskuste arendamist. SPIN põhineb Suurbritannias 2006. aastast edukalt toimiva programmi Kickz mudelil.

Programmi läbiviijateks on professionaalsed ja spetsiaalse täiendõppe saanud tipptreenerid valdavalt Premium liigas mängivatest klubidest FC Flora, FC Levadia, Narva Trans, FC Helios ja FC Pärnu Vaprus, kellele on toeks noorsootöö hariduse/kogemusega eluoskuste treenerid.

Programmi sihtrühm on riskioludes elavad ja vähekindlustatud poisid ja tüdrukud vanuses 9-18 eluaastat.

Programmi visioon: SPIN-programmis osalevatest noortest saavad aktiivsed, avatud ja hoolivad kogukonna liikmed.

Programmi missioon: loome noortele toetava, turvalise ja motiveeriva keskkonna, kus anname läbi spordi edasi positiivseid väärtusi ning erinevaid eluks vajalikke oskusi meeskonnatööst konfliktide lahendamise ja eesmärkide seadmiseni.

SPIN-programmi rahastavad Euroopa Sotsiaalfond, Siseministeerium, Briti Nõukogu, Heateo Mõjufond, Kohtla-Järve linn, Narva linn, Tartu linn, Viimsi vald, Pärnu linn, Rae vald, Tõrva vald, Põlva vald, SA Põlvamaa Arenduskeskus, Põlvamaa Omavalitsuste Liit, Riigi Tugiteenuste Keskus, UEFA Foundation for Children, AS Tallinna Vesi ja mitmed teised erasektori partnerid. 

Loe lähemalt Siseministeeriumi veebilehelt.