Toetajad

SPIN-programmi edusse panustab iganädalaselt mitukümmend organisatsiooni ja mitusada inimest. Tuhat ja enam tänu teile kõigile!

SPIN-programmi pearahastajad on Euroopa Sotsiaalfond, Siseministeerium, Briti NõukoguUEFA Foundation for Children ja Heateo Mõjufond. SPIN-programmi rahastavad veel Tallinna linnKohtla-Järve linn, Narva linn, Rakvere linn, Tartu linn, Viimsi vald ja AS Tallinna Vesi.

SPIN-programmi tööd toetavad igapäevaselt strateegiliste partneritena Eesti Jalgpalli Liit, Politsei- ja Piirivalveamet, Heateo Sihtasutus ja Tallinna linn. Kohalikul tasandil aitavad SPINi läbi viia jalgpalliklubide FC Levadia, FC Flora, JK Narva Trans, JK Järve, JK Rakvere Tarvas, JK Welco ja FC Helios treenerid.

Hindamatu panuse SPIN-programmi töösse annavad Nike, Sportland, noortespordiklubide haldamise tarkvara Sportlyzer, sõnumiagentuur Akkadian, advokaadibüroo TRINITI ja tööportaal CV-Online. Nõu ja jõuga jõuga aitavad meid Briti Saatkond Eestis, MyFitness, Telia, Newton, ESTipp ja Avatud Meele Instituut.