SPIN+ uus koolitusvoor

MTÜ SPIN kutsub treenereid ja liikumisõpetajaid tasuta osalema uuenduslikus SPIN+ treenerite arenguprogrammis, mille eesmärk on pakkuda spordipedagoogilisi ja -psühholoogilisi teadmisi ning praktilisi oskusi laste ja noorte sotsiaalsete ja enesejuhtimisoskuste arendamiseks.

Kogu õppeaasta vältav ainulaadne arenguprogramm on teaduspõhine ning koostatud ja läbi viidud professionaalsete koolitajate (Snežana Stoljarova ja Gähtlin Leppänen) ja kogenud mentorite poolt. Möödunud aastal läbis pilootprojekti raames sama programmi 16 treenerit, kes andsid sellele väga positiivse tagasiside!

Arenguprogramm koosneb viiest 2-päevasest baaskoolituse osast (70 ak.t)
13.-14. oktoober 2023         I osa
24.-25. november 2023      II osa
26.-27. jaanuar 2024          III osa
22.-23.märts 2024              IV osa
10.-11.mai 2024                   V osa

Igale koolitusosale järgneb praktika, mida toetavad kogenud mentorid tunnivaatluste ja personaalse tagasiside kaudu (­u. 25 ak.t). Lisaks toimuvad online-supervisioonid ning osalejatel on ligipääs praktilistele juhendmaterjalidele e-õppekeskkonnas.

Aarenguprogrammi läbinutele väljastatakse tunnistus vastavalt programmis osaletud tundidele. Koolitused toimuvad eesti keeles ning nende asukoht on Tallinnas. Tingimused ja lisainfo arenguprogrammis osalemiseks leiate siit.

Kohtade arv on piiratud! Arenguprogrammis osaleda soovijatel palume täita avaldus hiljemalt 5.oktoobriks k.a. https://forms.gle/47UHw9SgyYMUJbQQ7

Küsimuste korral pöörduge julgelt:

Kristel Veermäe
kristel@spinprogramm.ee
Tel. 55560978